Co naleznete v síni slávy?

  • Šampiony práce ČR - obedience (ČMKU)
  • Klubové šampiony obedience (klub)
  • Šampiony obedience (klub)
  • Top-Team, včetně výsledků (klub)

Týmy, které získaly tituly CACT, res.CACT, CACIOB, resCACIOB najdete zde.
Podmínky
pro zisk jednotlivých titulů najdete zde.

Šampion práce ČR - obedience (od 2013)

  • 2015
    Kristýna Vojkovská a Never Never Land Va Va Voom (BOC)
  • 2014
    Dana Valešová -& Andromeda Sub Tilia (BOC)
    Jitka Peierová & Dancer von der Herbordsburg  (pudl střední aprikot)

Klubový šampion obedience (od 2014)

 

Šampion obedience (2007 - 2013)

  • 2013
    Gabrielová Lucie & Trust your heart Conalls Joy (BOC)
  • 2012
    Vojkovská Kristýna & Never Never Land Va Va Voom (BOC)
  • 2010
    Gabrielová Lucie & Earl Grey z Černobílých (BOC)
    Gibová Jana & Calypso Carl Hardy Horde (BOC)
  • 2009
    Grundmannová Hana & Cranberry Hardy Horde (BOC)
    Richterová Ladislava & Cat Ballow Hardy Horde (BOC)
    Stemmerová Lucia & Bak Fešák (BOC)
  • 2008
    Valešová Dana & Andromeda Sub Tilia (BOC)

Top - Team (2009 - 2013)

Do hodnocení každoroční soutěže TOP TEAM se počítaly tři nejlepší výsledky z oficiálních závodů (ne zkoušek) daného roku. Pokud se v žebříčku vyskytly do desátého místa týmy se stejným počtem bodů, lépe se umístil ten tým, který soutěžil ve vyšší třídě, pokud byly oba týmy ve stejné třídě, lépe se umístil ten tým, který měl lepší bodový průměr ze všech třech závodů (počítaný z bodů získaných na soutěži, ne body z přepočtové tabulky A/NEBO přepočtové tabulky platné od 2012. Pokud se chtěl tým soutěže zúčastnit, musel v dané sezóně získat minimálně 10 bodů a zaslat vyhodnocovateli soutěže do konce ledna následujícího roku okopírovaný (naskenovaný) výkonnostní průkaz s vyznačenými výsledky, které chtěl do soutěže započítat.

  • Výsledky pro rok 2013: (výsledky komplet: Tt2013)

1.místo - Dana Valešová + Andromeda Sub Tilia, BOC (86 bodů)
2.místo – Pavla Zamykalová + Chance Slezský hrádek, BOC (54)
3.místo – Petra Štolová + Bárny Gold Luck, zl.retrívr (31) 

  • Výsledky pro rok 2012: (výsledky komplet: Tt2012)

1.místo - Ing. Marie Vágenknechtová + Alaia Black z Kovárny, BOG (76)
2.místo - Jitka Procházková + Angelic Face Running Free, BOC (75)
3.místo - Kristýna Vojkovská + Never Never Lan Va Va Voom, BOC (68) 

  • Výsledky pro rok 2011: (výsledky komplet: Tt2011)

1.místo – Dana Valešová + Andromeda Sub Tilia, BOC,  (78 bodů)
2.místo – Kristýna Vojkovská  + Never Never Land Va Va Voom, BOC (74 bodů)
3.místo – Jitka Maroušková  + Czech Novterpod, BOT (56 bodů) 

  • Výsledky pro rok 2010: (výsledky komplet: Tt2010)

1.místo – Jana Gibová + Calypso Carl Hardy Horde, BOC(64 bodů)
2.místo – Pavlína Šrámková + Bloom de Glint Kawai Kaito, BOM (58 bodů)
3. místo – Dana Valešová + Andromeda Sub Tilia, BOC (56 bodů)

  • Výsledky pro rok 2009: (výsledky komplet: Tt2009)

1.místo – Hanna Grundmannová + Cranberry Hardy Horde, BOC (50 bodů)
2.místo – Dana Valešová + Andromeda Sub Tilia, BOC (47 bodů)
3.místo – Vanda Gregorová + All That Brandy Gentle Mate, AUO (43 bodů)