Mistři České republiky

  • 2017 - Mistr ČR OB3 Dana Valešová + Andromeda Sub Tilia (BOC)
               OB2 - Romana Fajmanová + After Eight Based on ball (BOC)
             
      OB1 - Lucie Gabrielová + Fae Dream of Magic Border´s (BOC)
               OB-Z - Lucia Stemmerová + North Slezský Hrádek (BOC)
  • 2016 - Mistr ČR OB3 Dana Valešová + Andromeda Sub Tilia (BOC)
             
     OB2 - Hana Vymazalová + Cessy z Melechovské stráně (CHP)
               OB1 - Michaela Míčová + Acey-Ducey Zip Zap (BOC)
               OB-Z - Jana Salabová + Kuky (mix)
  • 2015 - Mistr ČR OB3 Dana Valešová + Andromeda Sub Tilia (BOC)
  • 2014 - Mistr ČR OB3 Ladislava Richterová + Cat Ballow Hardy Horde (BOC)
               OB3 - Tomasz Jakubowski (PL) + Lola (mix)
               OB2 - Magdalena Sliwerska (PL) + Lucka (mix)
               OB1 - Julia Bukovinská + Apogee Free Redrob Fenix (BOC)
  • 2013 – Mistr ČR OB3 Dana Valešová + Andromeda Sub Tilia (BOC)
               OB2 - Alena Králová + Attila Hun od Zlatonosné říčky (BOC)
               OB1 - Darja Sýkorová + Ajka Ike Mark (pinč)
               OB-Z (sobota) - Jitka Jakubíková + Angela Princess Fantaghiro (fr-bull)
               OB-Z (neděle) - Anežka Rybová + Def Leppard Sub Tilia (BOC)
  • 2012 - Mistr ČR OB3 Kristýna Vojkovská + Never Never Land VaVa Voom (BOC)
               OB2 - Lucie Gabrielová + Trust your heart Conals Joy (BOC)
               OB1 - Ladislava Rischterová + Belle Victoria Holla Hopa (BOC)
               OB-Z - Darja Sýkorová + Ajka Ike Mark (pinč)
  • 2011 – Mistr ČR OB3 Dana Valešová + Andromeda Sub Tilia (BOC)
               OB2 - Alena Smolíková + Dapper Dame Black Chevers (BOC)
               OB1 - Radka Spudilová + Morda (mix)
  • 2010 - Mistr ČR OB3 Jana Gibová + Calypso Carl Hardy Horde (BOC)
               OB2 - Kristýna Vojkovská + Terry (mix)
               OB1 - Radek Škultéty + Blackie (mix
  • 2009 - Mistr ČR OB3 - Ladislava Richterová + Cat Ballow Hardy Horde (BOC)
               OB2 - Lucie Prause + Vendulka (mix)
               OB1 - Dana Valešová + Andromeda Sub Tilia (BOC)
  • 2008 - Mistr ČR OB3Šimona Drábková + Melodor Bohemia Alké (BOC)
               OB2 - Jana Gibová + Calypso Carl Hardy Horde (BOC)
               OB1 - Marie Trávníková + Ayk Max Mastr (NO)
               OB-Z - Lucie PRause + Vendulka (mix)